Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Fifa Total campionat de fifa08
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ***Conferinta***

In jos 
+8
Aly4
L!oN3L^;x
Adr14n
Allexx10
buzatu
Mafya
vmi^
nutzu93
12 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
vmi^
leu
leu
vmi^


Mesaje : 234
Data de inscriere : 16/05/2010

***Conferinta*** - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iul 22, 2010 9:55 pm

Ultrasi lui OL au incendiat masina lui iaquinta din cauza jocului prost acesta avand un procent record de ratari ,iar lui Barry i-au spart geamurile de la casa pt jocul jalnic pe care il presteaza, toate acestea datorita situatiei dezastruoase a celor de la Lyon.
Managerul lui OL a declarat "Ed viitoare ne vom despartii de mai mult de jumate din echipa in frunte cu barry ,toulalan,juan,iaquinta daca nu isi revine si lisandro"
Perioada de transferuri a fost una dezastruoasa,echipa din sez trecut fiind cu mult mai buna decat aceasta,desii nu a costat atat de mult
managerul a mai declarat" Desi nu jucam bine ne vom da silinta sa nu ne facem de ras si vom lua in serios toate meciurile ,asa cum ne place sa castigam asa trebuie sa stim si sa pierdem "
Sus In jos
https://fifatotal.forumgratuit.ro
vmi^
leu
leu
vmi^


Mesaje : 234
Data de inscriere : 16/05/2010

***Conferinta*** - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 23, 2010 2:22 pm

De acum se poate juca si retur,turul mai tine doar sambata,iar returul tine pana luni!
In cupa sferturile pana sambata!

Lu' aditza teisanu nu ii merge fifa asa ca nu poate sa joace treceti 3-0 toti cu el !
Sus In jos
https://fifatotal.forumgratuit.ro
Mafya
leu
leu
Mafya


Mesaje : 92
Data de inscriere : 12/06/2010

***Conferinta*** - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Man City   ***Conferinta*** - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 23, 2010 9:17 pm

se pare ca Bossul de Man City va face reclamatia la F.R.F deoarece cei la Real Madrid nu sunt de gasit pt meci.Smile)Smile) admin ia masuri Very Happy
Sus In jos
bogdan186
caine
caine
bogdan186


Mesaje : 22
Data de inscriere : 08/07/2010
Varsta : 30

***Conferinta*** - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 5 Icon_minitimeSam Iul 24, 2010 4:08 pm

Managerul 'Cormoranilor' anunta ca isi va rasplati jucatorii regeste daca vor trece de rivalii de la man city in cupa
: O sa acord cate un trabant si un ceas de pe tren fiecarui jucator daca va da totul pe teren pentru a se califica mai departe in cupa"
Sus In jos
vmi^
leu
leu
vmi^


Mesaje : 234
Data de inscriere : 16/05/2010

***Conferinta*** - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iul 25, 2010 2:22 pm

incercati sa incheiati tot ce mai aveti de jucat pana maine e retur ,maine finala cupei si supercupa !
marti sau miercuri transferuri!
Sus In jos
https://fifatotal.forumgratuit.ro
d4N3Zu^
caine
caine
d4N3Zu^


Mesaje : 54
Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 30
Localizare : Sahateni ,strada Principala =))

***Conferinta*** - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iul 25, 2010 6:54 pm

Dupa sezonul incendiar al echipei Arsenal Londra,managerul Arsene Wenger anunta:"Sunt multumit de prestatia echipei.Dupa primul sezon in care totul parca era impotriva noastra cu o buna coordonare si disciplina in joc am ajuns sa scapam de rusine.Am fost foarte incantat de transferurile excelente pe care le-a facut Daniel si impreuna cu el am decis ca sezonu ce va urma sa nu mai vindem jucatori.Avem de gand sa cumparam doar jucatori liberi de contract in speranta ca vom putea fi acolo sus."


Reporter:
Atat de la conferinta de presa.Andreea,ai legatura!

=)) lol!
Sus In jos
d4N3Zu^
caine
caine
d4N3Zu^


Mesaje : 54
Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 30
Localizare : Sahateni ,strada Principala =))

***Conferinta*** - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 5 Icon_minitimeLun Iul 26, 2010 2:47 am

sper k maine dimineatsa sa doreask si bogdan sa jucam returu ala nenorocit! parca e un chin pentru el ...8-| un amarat de meci affraid affraid
Sus In jos
bogdan186
caine
caine
bogdan186


Mesaje : 22
Data de inscriere : 08/07/2010
Varsta : 30

***Conferinta*** - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 5 Icon_minitimeLun Iul 26, 2010 2:48 am

d4N3Zu^ a scris:
sper k maine dimineatsa sa doreask si bogdan sa jucam returu ala nenorocit! parca e un chin pentru el ...8-| un amarat de meci affraid affraid
si trebuia neaparat sa pui pe conferinta? o sa joc s-a terminat retur si n-am jucat? santa
Sus In jos
d4N3Zu^
caine
caine
d4N3Zu^


Mesaje : 54
Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 30
Localizare : Sahateni ,strada Principala =))

***Conferinta*** - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 5 Icon_minitimeLun Iul 26, 2010 2:50 am

bogdan186 a scris:
d4N3Zu^ a scris:
sper k maine dimineatsa sa doreask si bogdan sa jucam returu ala nenorocit! parca e un chin pentru el ...8-| un amarat de meci affraid affraid
si trebuia neaparat sa pui pe conferinta? o sa joc s-a terminat retur si n-am jucat? santa

deci pana maine pe la 2 se termina:P


=))si nu te-am vzt pe mess Smile)eram pe hi5 :Xsorry:X
Sus In jos
bogdan186
caine
caine
bogdan186


Mesaje : 22
Data de inscriere : 08/07/2010
Varsta : 30

***Conferinta*** - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 5 Icon_minitimeLun Iul 26, 2010 5:13 pm

eu m-am plictisit sa-l caut p buzatu si pe oancea(nici turu nu l-am jkt cu el No )
Sus In jos
vmi^
leu
leu
vmi^


Mesaje : 234
Data de inscriere : 16/05/2010

***Conferinta*** - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 5 Icon_minitimeLun Iul 26, 2010 6:26 pm

boss buzatu' e scos ca are treaba si el nu numai altii Smile)

eu joc in camp da momentan nu mah mai ocup asa mult de camp,l-am lasat pe nutu la platane Smile)
Sus In jos
https://fifatotal.forumgratuit.ro
Aly4
caine
caine
Aly4


Mesaje : 32
Data de inscriere : 12/06/2010
Varsta : 31
Localizare : sAhateni

***Conferinta*** - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iul 27, 2010 1:24 pm

eu m-am plictisit sa-l caut p buzatu si pe oancea(nici turu nu l-am jkt cu el )

ti am zis de vreo 2 ori sa jucam da aveai nush ce treaba...nu pot sa fiu pe mess doar cand ai tu chef sa joci fifa
Sus In jos
vmi^
leu
leu
vmi^


Mesaje : 234
Data de inscriere : 16/05/2010

***Conferinta*** - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iul 27, 2010 5:16 pm

Campionatul cu echipe ia o pauza cam de 2 sapt cel putin ,o sa jucam in acest timp un turneu cu nationale la pagina CM 2010

Inscrierile azi ,cum se term de ales echipele poate sa inceapa camp.

fisierul e acela actulizat de pe site cu care jucam
Sus In jos
https://fifatotal.forumgratuit.ro
nutzu93
leu
leu
nutzu93


Mesaje : 112
Data de inscriere : 16/05/2010
Varsta : 31
Localizare : Sahateni

***Conferinta*** - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iul 27, 2010 11:16 pm

Puteti incepe meciurile
Sus In jos
nutzu93
leu
leu
nutzu93


Mesaje : 112
Data de inscriere : 16/05/2010
Varsta : 31
Localizare : Sahateni

***Conferinta*** - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 5 Icon_minitimeSam Iul 31, 2010 1:10 am

Puteti incepe Returul
Sus In jos
vmi^
leu
leu
vmi^


Mesaje : 234
Data de inscriere : 16/05/2010

***Conferinta*** - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 5 Icon_minitimeLun Aug 02, 2010 6:17 pm

pana miercuri mai e retur
Sus In jos
https://fifatotal.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





***Conferinta*** - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos
 
***Conferinta***
Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
 Subiecte similare
-
» Conferinta!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Ghena :: Ghena-
Mergi direct la: