Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Fifa Total campionat de fifa08
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ***Conferinta***

In jos 
+8
Aly4
L!oN3L^;x
Adr14n
Allexx10
buzatu
Mafya
vmi^
nutzu93
12 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
vmi^
leu
leu
vmi^


Mesaje : 234
Data de inscriere : 16/05/2010

***Conferinta*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 9:17 pm

nutzu93 a scris:
Cu un nou antrenor pe banca cei de la Inter doresc castigarea Campionatului,in acest sezon nu au ca obiectiv si castigarea cupei

Noul antrenor Fara Nume este un adept al atacului

jocul e bazat pe inaintare Smile) vezi avatar nu Smile) ?
Sus In jos
https://fifatotal.forumgratuit.ro
vmi^
leu
leu
vmi^


Mesaje : 234
Data de inscriere : 16/05/2010

***Conferinta*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 30, 2010 6:08 pm

Cu buzatu tur toata lumea 3-0,iar in cupa trece adr14n mai departe,cica e plecat la mare cand vine o sa joace doar retur.

Eu am terminat tur ,din seara asta se poate incepe si retur ,jucati si in cupa cat mai repede.
Sus In jos
https://fifatotal.forumgratuit.ro
vmi^
leu
leu
vmi^


Mesaje : 234
Data de inscriere : 16/05/2010

***Conferinta*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 03, 2010 5:17 pm

Campionatul se incheie luni seara ,sezonul asta sa terminat, o sa luam o pauza de cel putin o saptamana ,in timpul acesta se vor alege echipele in functie de trofeele acumulate pe parcursul celor 3 editii,se va face o lista care va fii postata pe conferinta .Sa nu omiteti in pauza asta sa mai vizitati conferinta pt a afa noutatile.
Deci cei care sunteti in cupa aveti timp pana maine sa jucati semifinala,iar cei care mai aveti meciuri in liga pana luni la 14;00 sa fie jucate luni sa se joace si supercupa.
Campionul acestei editii e subsemnatul( era si timpul:)) ) .
In pauza poate o sa fac o cronica despre ce sa intamplat in astea 3 editii si o sa o postez aici,cronica va fii obiectiva si corecta !
Sus In jos
https://fifatotal.forumgratuit.ro
ciclonu
caine
caine
ciclonu


Mesaje : 38
Data de inscriere : 12/06/2010

***Conferinta*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iul 05, 2010 9:57 pm

Nu ar fi corect sa ne alegem ekipele dupa puncte deoarece buzatu si lati care au avut ekipa cat de cat buna si prea stie fifa sau oancea nu prea au acumulat pct pe langa ionel si alex care au avut ekipe bune si stiu sa joke si fifa bn.Eu cred ca ar trb sa aleaga ekipele mai bune cei mai slabi si ceilalti mai bun ce ramane Wink
Sus In jos
vmi^
leu
leu
vmi^


Mesaje : 234
Data de inscriere : 16/05/2010

***Conferinta*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 07, 2010 1:01 am

ciclonu a scris:
Nu ar fi corect sa ne alegem ekipele dupa puncte deoarece buzatu si lati care au avut ekipa cat de cat buna si prea stie fifa sau oancea nu prea au acumulat pct pe langa ionel si alex care au avut ekipe bune si stiu sa joke si fifa bn.Eu cred ca ar trb sa aleaga ekipele mai bune cei mai slabi si ceilalti mai bun ce ramane Wink


ce nu e corect ? ca nu inteleg,dc nu au fost provocati la inceput astia ?plus ca au avut si buget mai mic ,eu cum mi-am facut buna echipa la bayern desi nu avea mai nimic bun...
...in fine sezonul viitor nu mai este voie cu aceeasi echipa sa jucati

iar ca sa vedeti ca va dau o sansa sezonul viitor vor alege primii echipele astfel : oancea alex primul apoi buzatu.apoi aditza ciclonu,in rest conform trofeelor,

Sus In jos
https://fifatotal.forumgratuit.ro
vmi^
leu
leu
vmi^


Mesaje : 234
Data de inscriere : 16/05/2010

***Conferinta*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 07, 2010 1:04 am

Echipele se aleg dupa ce aleg cei 3 in functie de numarul de Trofee
AStfel:
Man U oancea alex
RealM buzatu
Barcelona aditza

Locul 1 VMI :locul 1,2,3 in liga,o Cupa,2supercupe.
Locul 2 Mafya:Locul1,4,o cupa.
Locul 3 Nutu:locul 2,4 cupa+supercupa
Locul 4 Lionel locul 1 liga
Locul 5 Alexx:locul2,3,3 Liga


eu iau OL (lyon)deci nu o echipa puternica,o sa va caut sa intreb ce echipa vreti in functie de
lista

cu privire la forum vedeti ca s-au facut ranguri peste 40 de post =leu,minim 2 postari= magar si minim 30 de postari=caine

Ps: fisierul a fost actulizat cu transf si e pe site pus ,lua-ti si vedeti ce va alegeti
Sus In jos
https://fifatotal.forumgratuit.ro
vmi^
leu
leu
vmi^


Mesaje : 234
Data de inscriere : 16/05/2010

***Conferinta*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:01 pm

Site-ul e complet actulizat ( lista de transf,bugete etc)
Fisierul e gata si el
Au mai intrat stefan si bogdan istrate
Suntem 10 insi ,aveti 9 meciuri tr ,9 retur,timp destuls a jucati asa ca nu cred ca o sa fie probleme.
Transferurile incep duminica la 17:00 si tin 2 ore pana la 19:00
Neclaritati cititi regulamentul etc
Sus In jos
https://fifatotal.forumgratuit.ro
nutzu93
leu
leu
nutzu93


Mesaje : 112
Data de inscriere : 16/05/2010
Varsta : 31
Localizare : Sahateni

***Conferinta*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 7:02 pm

Managerul celor de la Bremen a dat un prim tun pe piata transferurilor.
Acesta a reusit sa aduca 3 jucatori de valoare :Bellamy,Tevez,Robinho acestia au ajuns la echipa pentru pretul de 60 mil:)
Sus In jos
nutzu93
leu
leu
nutzu93


Mesaje : 112
Data de inscriere : 16/05/2010
Varsta : 31
Localizare : Sahateni

***Conferinta*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 7:32 pm

Cei de la Bremen au luat legatura cu managerul celor de la City si au batut palma pentru Onuoha care a fost evaluat la pretul de 5mil
Sus In jos
vmi^
leu
leu
vmi^


Mesaje : 234
Data de inscriere : 16/05/2010

***Conferinta*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 7:36 pm

ederson pleaca de la lyon in suturi la werder pt 10 mil de coco
Sus In jos
https://fifatotal.forumgratuit.ro
SteFaNn
leu
leu
SteFaNn


Mesaje : 107
Data de inscriere : 29/06/2010

***Conferinta*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 7:50 pm

Dupa lungi discutii la masa tacerii intre oficialii echipei Bayern M si ai Barcelonei s-a ajuns la un acord :

Robben la schimb cu Ibrahimovic + Marquez !
Sus In jos
SteFaNn
leu
leu
SteFaNn


Mesaje : 107
Data de inscriere : 29/06/2010

***Conferinta*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 8:22 pm

Managerul echipei bavareze a intrat primul pe fir pentru transferul lui Alex de la CheLseA , acesta urmand ca din noul sezon sa joace pe Allianz Arena , suma de transfer fiind de 10 mil !
Sus In jos
SteFaNn
leu
leu
SteFaNn


Mesaje : 107
Data de inscriere : 29/06/2010

***Conferinta*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 11:37 pm

Managerul general al echipei Bayern Munchen a declarat in exclusivitate pentru 'TheSun' ca s-a inteles cu Real Madrid in privinta transferului lui A. Di Maria [noul nr 10] la echipa bavareza ,valoarea acestuia fiind egala cu suma de 20 mil !
Sus In jos
vmi^
leu
leu
vmi^


Mesaje : 234
Data de inscriere : 16/05/2010

***Conferinta*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 12:03 am

Le figaro anunta ca pe Stade Gerland va sosii I Cordoba de la Inter Milano pentru suma de 15 mil da' ieuro:))

Fanii lui OL ,auzind vestea s-au strans in jurul stadionului de bucurie

Iata ce a declarat un fan "Ii uram bun venit lui Cordoba si speram sa il inlocuiasca cu succes pe carnatul de Boumsong"
Sus In jos
https://fifatotal.forumgratuit.ro
nutzu93
leu
leu
nutzu93


Mesaje : 112
Data de inscriere : 16/05/2010
Varsta : 31
Localizare : Sahateni

***Conferinta*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 6:30 pm

Cei de la Bremen au aflat ca Pique nu mai este dorit da Barca asa ca l-au luat imprumut ...

Suporterii il asteapta pe Pique cu bratele deschise.
Sus In jos
Aly4
caine
caine
Aly4


Mesaje : 32
Data de inscriere : 12/06/2010
Varsta : 31
Localizare : sAhateni

***Conferinta*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 6:51 pm

Dupa turneul final exceptional al nationalei Germaniei antrenorul diavolilor rosii s a aratat interesat de Per Mertesaker stanca din apararea nemtilor.Dupa cateva discuti cu antrenorul lui Werder,cele 2 echipe au ajuns la un acord Ferdinand paraseste echipa de pe Old Traford in schimbul lui Mertesaker.
Deasemenea una din sperantele lui Werder Marco Marin va sosi la United in schimbul lui Anderson.

Sus In jos
Aly4
caine
caine
Aly4


Mesaje : 32
Data de inscriere : 12/06/2010
Varsta : 31
Localizare : sAhateni

***Conferinta*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 7:44 pm

Manchester isi continua spectaculoasa campanie de achizitii cu un transfer soc: Lampard la United pentru 35 d milioane de euro.
Desi a venit de la rivala de moarte a diavolilor fanii sunt entuziasmati de acest transfer,si spera ca Frank sa aiba aceleasi evolutii ca la vechea sa echipa.
Sus In jos
bogdan186
caine
caine
bogdan186


Mesaje : 22
Data de inscriere : 08/07/2010
Varsta : 30

***Conferinta*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 8:07 pm

Managerul cormoranilor anunta ca M.Skrtel nu mai este dorit in lot dupa ce i-a adresat injurii antrenorului Evil or Very Mad
Sus In jos
Aly4
caine
caine
Aly4


Mesaje : 32
Data de inscriere : 12/06/2010
Varsta : 31
Localizare : sAhateni

***Conferinta*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 8:25 pm

Manchester United l a imprumutat pe J.S.Park la rivala sa Liverpool.In cazul in care acesta va da satisfactie va fi cumparat pentru 10 mil.
Manchester reuseste sa il aduca si pe simbolul celor de la Real Raul Gonzalez pentru 5 milioane plus Valencia.
Sus In jos
vmi^
leu
leu
vmi^


Mesaje : 234
Data de inscriere : 16/05/2010

***Conferinta*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 8:29 pm

Din cauza iesirilor nocturne ale lui D Kuyt managerul lui livarpool a anutat ca va renunta un sezon la olandezul zburator,iar OL cum e in cautare de atacanti l-a inrolat .avand o clauza de cumparare definitiva de 15 mil de coco.
Sus In jos
https://fifatotal.forumgratuit.ro
nutzu93
leu
leu
nutzu93


Mesaje : 112
Data de inscriere : 16/05/2010
Varsta : 31
Localizare : Sahateni

***Conferinta*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iul 11, 2010 7:09 pm

In urma unui amical intre Man UTD si W.Bremen managerii celor 2 echipe au hotarat sa faca un schimb:
Giggs la schimb cu Pizarro
Sus In jos
vmi^
leu
leu
vmi^


Mesaje : 234
Data de inscriere : 16/05/2010

***Conferinta*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iul 11, 2010 9:04 pm

Deci la transferuri aveti grija sa nu uitati sa faceti transferurile care le-ati postat pe conferinta,suntem 12 toti,se stie ca cine nu joaca in 4 zile tur il scot,va puteti face si program de jucat in astea 4 zile v-am explicat cum,stefan e plecat si vn luni s-au marti daca are timp joaca tur daca nu astea e joaca doar retur .
Sus In jos
https://fifatotal.forumgratuit.ro
Adr14n
caine
caine
Adr14n


Mesaje : 24
Data de inscriere : 12/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Buzau

***Conferinta*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iul 11, 2010 9:18 pm

Arrow Inter M. anunta k vinde sau da la schimb urmatorii jucatori :

Pandev 83 CF

Balotelli 84 RS

Suazo 80 ST (speed 88,acceleration 92)

Muntari 80 CM

Stankovic 82 CM

Motta 81 CDM

Dak doresti si alt jucator contacteaza-ma! Arrow
Sus In jos
vmi^
leu
leu
vmi^


Mesaje : 234
Data de inscriere : 16/05/2010

***Conferinta*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iul 12, 2010 12:34 am

Fisierul e terminat si e pus pe site ,aveti cam 4 zile pt tur ,cupa in primele 2 zile preliminariile,danezul si argentin nu sunt inscrisi in cupa pt ca au intrat tarziu.puteti incepe de acum sa jucati meciurile
Sus In jos
https://fifatotal.forumgratuit.ro
bogdan186
caine
caine
bogdan186


Mesaje : 22
Data de inscriere : 08/07/2010
Varsta : 30

***Conferinta*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iul 12, 2010 4:49 am

Liverpool si-a anuntat obiectivul pentru acest sezon:
evitarea ultimului loc
Sus In jos
Continut sponsorizat





***Conferinta*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
***Conferinta***
Sus 
Pagina 3 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Conferinta!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Ghena :: Ghena-
Mergi direct la: