Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Fifa Total campionat de fifa08
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ***Conferinta***

In jos 
+8
Aly4
L!oN3L^;x
Adr14n
Allexx10
buzatu
Mafya
vmi^
nutzu93
12 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
vmi^
leu
leu
vmi^


Mesaje : 234
Data de inscriere : 16/05/2010

***Conferinta*** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iul 12, 2010 5:10 am



OL nu se sperie sa isi exprime obiective indrasnete si vrea ca din prima editie top4 ,

Allez OL!
Sus In jos
https://fifatotal.forumgratuit.ro
ciclonu
caine
caine
ciclonu


Mesaje : 38
Data de inscriere : 12/06/2010

***Conferinta*** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iul 12, 2010 2:13 pm

Barcelona re ca obiectiv sa prinda primele 5 locuri Wink
Sus In jos
Mafya
leu
leu
Mafya


Mesaje : 92
Data de inscriere : 12/06/2010

***Conferinta*** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Man City   ***Conferinta*** - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iul 12, 2010 8:27 pm

obiectiv Manchester City primele 3 locuri si cat mai sus in cupa Wink
Sus In jos
buzatu
caine
caine



Mesaje : 23
Data de inscriere : 12/06/2010

***Conferinta*** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iul 12, 2010 9:13 pm

vmi alex a iesit de 2 ori din meci...daka am sta toti asa si am iesi toti la fiecare faza la poarta aversarului cu se sar mai alege?....rezolva problema cu el
Sus In jos
ciclonu
caine
caine
ciclonu


Mesaje : 38
Data de inscriere : 12/06/2010

***Conferinta*** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 13, 2010 4:14 pm

Dragi admini in sez al 2 ed 1 intr-un meci Barcelona vS Juve , Barcelona conducand meciu din toate pct de vedere ekipa adversa Juve isi sacrifica un jucator pe nume Chillini pt a nusi mai lua un gol foarte important acesta a luat rosu Wink deci este SUSPENDAT Smile Razz
Sus In jos
vmi^
leu
leu
vmi^


Mesaje : 234
Data de inscriere : 16/05/2010

***Conferinta*** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 13, 2010 4:37 pm

...Este suspendat pt retur chielini nu uita sa amintesti si lu argentin cand jucati retur
...buzatu' nu stiu ce a facut alexx ,poate ia cazut netul se mai intampla
....Preliminariile in cupa pana azi ,cn nu joaca.-10 mil ed viitoare si eliminare din cupa
...de maine se joaca si retur,eu am terminat meciurile din tur
Sus In jos
https://fifatotal.forumgratuit.ro
vmi^
leu
leu
vmi^


Mesaje : 234
Data de inscriere : 16/05/2010

***Conferinta*** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 3:45 pm

Azi este ultima zi din tur ,returul este pana sambata,cupa semifinale pana vineri.

Daca sunt reclamati cum ca cineva nu joaca scrieti pe conferinta sa nu cumva sa puneti 3-0,iar daca nu se tn de treaba avem toti 3-0,asa ca scrieti si dezbatem ca asa e corect!
Sus In jos
https://fifatotal.forumgratuit.ro
Aly4
caine
caine
Aly4


Mesaje : 32
Data de inscriere : 12/06/2010
Varsta : 31
Localizare : sAhateni

***Conferinta*** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 8:49 pm

Argentin nu imi raspunde pe mess.Nu zice nici ca joaca nica ca nu joaca.N am chef sa tau sa ma rog de el toata ziua.
Sus In jos
vmi^
leu
leu
vmi^


Mesaje : 234
Data de inscriere : 16/05/2010

***Conferinta*** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 4:20 am

Arsenal=
Manchester City=yx
Liverpool=xy
R.Madrid=
Barcelona=yx
Bayern M =yx
Chelsea =x
Inter=x>notatie
Man U=x
WErder=y
Lyon=x
juventus=y>notatie


deci in 5 zile nu s-au putut termina niste kkt de meciuri,care puteau fi jucate foarte leger,decat sa fim incurcati de oamani dastia mai bn PA,adrian eu nu sunt dadaca ca sa ii amintesc sa joace ca mereu mah intreba ceilalti de el,el sta pe inv si se trezeste odata ca nu gaseste oameni pe mess,sau alte scuze,de argentin ce sa mai zic ca a jucat cateva meciuri 5 maxim dupa cum vedeti,dupa ce a mai fost odata in camp si tot asa a facut,ori mai mult ne incurca ,editile anterioare nu am avut astfel de probleme ,maine cu alexx,nutu,stefan ,mafya si cu mn votam ce facem cu astia 2 si ne mai uitam si de alti dastia!
Sus In jos
https://fifatotal.forumgratuit.ro
bogdan186
caine
caine
bogdan186


Mesaje : 22
Data de inscriere : 08/07/2010
Varsta : 30

***Conferinta*** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 3:50 pm

incepand cu ora 18:00 ma gasiti pe mess pt a juca retur Very Happy
Sus In jos
vmi^
leu
leu
vmi^


Mesaje : 234
Data de inscriere : 16/05/2010

***Conferinta*** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 4:02 pm

Meciuri nejucate :

Argentin 5 meciuri din tur
Adrian 7 meciuri din tur


Vmi voteaza excludere
Nutu voteaza excludere
Mafya voteaza excludere

Alexx si stefan nu au fost pe mess, oricum majoritatea a decis!

Rezultat: jucatorii argentin si adrian exclusi din campionat ,3-0 tur,3-0 retur pt toata lumea !
Sus In jos
https://fifatotal.forumgratuit.ro
vmi^
leu
leu
vmi^


Mesaje : 234
Data de inscriere : 16/05/2010

***Conferinta*** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iul 18, 2010 2:22 pm

Astazi e ultima zi de jucat in aceasta editie,luni sau marti transferuri pe noua ed!
Sus In jos
https://fifatotal.forumgratuit.ro
vmi^
leu
leu
vmi^


Mesaje : 234
Data de inscriere : 16/05/2010

***Conferinta*** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 20, 2010 4:47 pm

Clasament ed 1 Sezonul 2
Locul I => Nume mafya 28+30
Locul II=>Nume alexx 23 +22
Locul III=>Nume stefan 20 +23
Locul Iv=>nume vmi 23+20


Cupa= nutu
Supercupa= mafya

Bonus alexx 10 mil pt ca a jucat finala cupei.

Maine de la 11:00 la 13:00 transferuri

Suntem 10 ramasi+ teisanu(inter)

Bugetele pt ed 2 sez 2 le gasiti la pagina cu acelasi nume,lista de transf os a fie actualizata imediat.
Sus In jos
https://fifatotal.forumgratuit.ro
vmi^
leu
leu
vmi^


Mesaje : 234
Data de inscriere : 16/05/2010

***Conferinta*** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 20, 2010 7:07 pm

OL anunta ca s-a inteles cu internationalul englez G Barry,si va fi transferat de la City pt 10 mil de coco


M Bastos pleaca de la OL pt 10 mil la Man United!

Schimbul veri intre werder si OL lavezzi lham = robinho+40 de mil de coco
Sus In jos
https://fifatotal.forumgratuit.ro
d4N3Zu^
caine
caine
d4N3Zu^


Mesaje : 54
Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 30
Localizare : Sahateni ,strada Principala =))

***Conferinta*** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 20, 2010 9:16 pm

Smile)cand incepe urm editie k eu sunt in plop sa mor eu Neutral
Sus In jos
vmi^
leu
leu
vmi^


Mesaje : 234
Data de inscriere : 16/05/2010

***Conferinta*** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 20, 2010 9:18 pm

d4N3Zu^ a scris:
Smile)cand incepe urm editie k eu sunt in plop sa mor eu Neutral


Maine de la 11:00 la 13:00 transferuri
Sus In jos
https://fifatotal.forumgratuit.ro
d4N3Zu^
caine
caine
d4N3Zu^


Mesaje : 54
Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 30
Localizare : Sahateni ,strada Principala =))

***Conferinta*** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 20, 2010 9:31 pm

fetelor:

Bo$$i "Tunarilor" anunta pentru aceasta perioada de transferuri ca va pune toata echipa pe lista de transferuri.Cei interesati si care vin in intampinare cu oferte bune sunt asteptati la negocieri grele.



________________________________________________________________________________________

Se Stieeeeeee Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
d4N3Zu^
caine
caine
d4N3Zu^


Mesaje : 54
Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 30
Localizare : Sahateni ,strada Principala =))

***Conferinta*** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 20, 2010 9:35 pm

Dupa lungi negocieri,in care s-au rupt doua scaune din piele si un colt de masa,BO$$i "Tunarilor" au ajuns la un acord cu formatia Ol.Lyon.Saturati de fitele lui

Robinho,lyonezii s-au hotarat sa il dea pe aceasta,mai mult de pomana,tunarilor,la pretul de 30 de cocoloshi.Dupa cea mai lunga negociere din viata lor,bossi

tunarilor s-au dus la o bodega unde s-au facut "muci" .


Ultima editare efectuata de catre d4N3Zu^ in Mier Iul 21, 2010 9:25 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
nutzu93
leu
leu
nutzu93


Mesaje : 112
Data de inscriere : 16/05/2010
Varsta : 31
Localizare : Sahateni

***Conferinta*** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iul 21, 2010 6:20 pm

Cei de la W.Bremen Si-au anuntat obiectivul:Top 3 ,iar in cupa sa joace Finala
Sus In jos
vmi^
leu
leu
vmi^


Mesaje : 234
Data de inscriere : 16/05/2010

***Conferinta*** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iul 21, 2010 6:31 pm

Fisierul este gata ,il puteti lua de pe site uitati-va sa nu fie greseli ,tur 3,4 zile,in cupa cei din primul tur aveti timp pana maine sa jucati.
Sus In jos
https://fifatotal.forumgratuit.ro
vmi^
leu
leu
vmi^


Mesaje : 234
Data de inscriere : 16/05/2010

***Conferinta*** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iul 21, 2010 6:31 pm

Obiectiv Locul 1,2 si Cupa !
Sus In jos
https://fifatotal.forumgratuit.ro
SteFaNn
leu
leu
SteFaNn


Mesaje : 107
Data de inscriere : 29/06/2010

***Conferinta*** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iul 21, 2010 6:34 pm

Patronul de la BayerN M a declarat in exclusivitate pentru "TheSun" ca obiectivul echipei este clasarea in top3 si sa joace Finala Cupei !
Sus In jos
Aly4
caine
caine
Aly4


Mesaje : 32
Data de inscriere : 12/06/2010
Varsta : 31
Localizare : sAhateni

***Conferinta*** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iul 21, 2010 10:23 pm

Pentru prima data managerul celor de la United stabileste un obiectiv pentru echipa sa;un loc in primele 4 echipe ale campionatului!!!
Sus In jos
Mafya
leu
leu
Mafya


Mesaje : 92
Data de inscriere : 12/06/2010

***Conferinta*** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Man City   ***Conferinta*** - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 22, 2010 1:59 am

Patronul de la Man City a pus obiectiv ed asta apararea titlului castigat anul trecut si castigarea cupei pt asta bossul celor de la City a promis prime foarte mari pt candidatele directe la titlu
Sus In jos
Mafya
leu
leu
Mafya


Mesaje : 92
Data de inscriere : 12/06/2010

***Conferinta*** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Man City   ***Conferinta*** - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 22, 2010 6:00 pm

Dec jucatorului Buffon: Sunt mandru ca am ajuns la o echipa asa mare precum este Man City sper sa ajut echipa la indeplinirea obiectivelor
Sus In jos
Continut sponsorizat





***Conferinta*** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ***Conferinta***   ***Conferinta*** - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
***Conferinta***
Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Conferinta!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Ghena :: Ghena-
Mergi direct la: